Anna Sekulska

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzania i marketingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.


Coś o sobie? Uczę (z niezmienną przyjemnością) od 18 lat, odkąd obroniłam pracę pod czujnym okiem prof. Davida Bowen’a, pisząc na temat TPR (metody odpowiedzi całym ciałem) w procesie nauczania języka obcego. Szlify zdobywałam w warszawskich szkołach i przedszkolach językowych, a także na licznych kursach i szkoleniach. Od 2002 prowadzę ABCteach.


Staram się, by moje zajęcia były „żywe” i energetyczne, dlatego wprowadzam sporo elementów ruchu oraz zabawy, i nie tylko na lekcjach z najmłodszymi. Podczas lekcji wykorzystuję nie tylko podręcznik, ale również materiały autentyczne, które są najlepszym ‘dostawcą’ realnego języka.


W wolnych chwilach (jeśli takie znajdę…) zajmuję się decoupage, odnawianiem starych mebli oraz czytam - najchętniej kryminały skandynawskich autorów.

Izabella Aleksandrowicz

Jestem optymistką, pozytywnie nastawioną do świata, a praca z dziećmi daje mi wielką satysfakcję oraz możliwości wzbogacenia doświadczenia.

 

Uczę angielskiego od 5 lat i sprawia mi to ogromną przyjemność. Szczególnie lubię zajęcia z dziećmi, bo one najbardziej zarażają swoją energią i szerokim uśmiechem. Jestem absolwentką filologii angielskiej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi przy ciepłej herbacie i dobrym filmie, czytając książki czy spacerując.

 

Moją pasją jest fotografia, która pozwala w zupełnie inny, bardziej magiczny sposób spojrzeć na świat, pozwala uchwycić moment na kawałku papieru i przez całe życie wracać do tej samej chwili przez zwykłe oglądanie.